Solid bag av 210T ripstop-polyester/PVC så du kan holde personlige eiendeler tørre. Tåler vannstråler og skvetter, men er ikke egnet for å bli nedsenket under vann. Med rulletopp, klikksystem og praktisk karabinkrok så den lett kan festes på annen bagasje eller belter. Kapasitet ca. 5 liter.
Hvit
| Artikkelnummer | 260739-002 |
| Materiale | Ripstop Polyester |
| Lengde | 35 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Vekt | 89 g |
| Volum | 4806.6368 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |