Hale luen er laget av Polylana® fiber - et miljøvennlig alternativ til 100 % akryl- og ullfibre som sparer vann, energi og reduserer CO2 utslippene under produksjons- og fargeprosessen. Sammenlignet med akrylfiber gir hver Hale lue følgende besparelser: 2,77 liter vann, 5,16 MJ energi og 0,06 kg GhG (CO2). Besparelsene er basert på validerte livssyklusanalyser (LCA). Laget av 1x1 ribbestrikk med Polylana® fiber og akryl med en tetthet på 12 gauge. Det ideelle valget for deg som setter pris på mote samtidig som du tar vare på miljøet.
0,33 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 84,00 | 82,00 | 78,00 |
Marineblå
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Artikkelnummer | 38651550 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 49 |
| CO2-avtrykk | 0,33 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 1x1 ribbe strikk i Polylana® fiber Akryl, 12 gauge |
| Størrelse | 23 x 19 cm |
| Emballasje | 180stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 40x60x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159555520 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Nåværende | 5936 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |