Avspenningsleke perfekt for en rekke ulike bransjer. Med et utvalg merkeområder, fra logo på begge sider til på nederdelen av hjernen. Ikke egnet for barn under tre år.
0,16 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 40,00 | 38,00 | 37,00 | 36,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 21015000 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,16 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PU plastskum |
| Størrelse | 9 x 5,5 x 6,5 cm |
| Emballasje | 250stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8kg |
| Emballasje | 46x61x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159307686 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Nåværende | 3356 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |