Enkeltvegget flaske i rustfritt stål med skrulokk. Lokket har en bambustopp, samt et håndtak for enkel bæring. Volum 500 ml. Leveres i gaveeske.
1,24 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 86,00 | 84,00 | 80,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10065701 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 1,24 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus tre |
| Diameter | 7,4cm |
| Størrelse | 18,8 x Ø 7,4 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 49x33x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159542414 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Nåværende | 11673 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |