Gi en kommentar med disse snakkebobleformede Sticky-Mate® klistrelappene. Inneholder 50 ark resirkulert 80 g/m2 papir. Fullfargtrykk er mulig på hvert ark.
0,02 kg
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 17,80 | 14,20 | 12,20 | 11,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 21018601 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 63 |
| CO2-avtrykk | 0,02 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Resirkulert papir |
| Størrelse | 6,7 x 0,5 x 6,5 cm |
| Emballasje | 600stk |
| Bruttovekt | 21kg |
| Vekt | 19,95kg |
| Emballasje | 40x23x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159609582 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Nåværende | 10000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |