Americano® Espresso POP termokopp inneholder 50 % resirkulert Prevented Ocean Plastic. Takket være en verdensnyhet innen resirkulering kan engangskopper av polypropen nå samles inn og mekanisk resirkuleres til nye produkter for bruk til mat og drikke, akkurat som denne! Faktisk forvandler denne termokoppen 18 engangsplastkopper til en kopp som kan brukes om og om igjen og deretter resirkuleres igjen! Kompakt termokopp med dobbel vegg og skrulokk. Passer under de fleste kaffemaskiner. Kapasitet 250 ml. Uten BPA. Overholder EN12875-1; tåler vask i oppvaskmaskin og kan brukes i mikrobølgeovn. Produsert i Storbritannia.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 80,00 | 72,00 | 66,00 | 64,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 21078101 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | 14% PP plast og 36% Resirkulert PP plast og 50% Resirkulert PP plast (POP) |
| Diameter | 9.45g |
| Størrelse | 11,8 x Ø 9,45 cmcm |
| Emballasje | 70st |
| Bruttovekt | 9.8kg |
| Vekt | 9.31kg |
| Emballasje | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159771548 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Nåværende | 10000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |