En vakker metallversjon av dette flotte vakuumkruset i rustfritt stål med dobbel vegg, som holder drikken varm i opptil 5 timer eller kald i opptil 15 timer. Lokket er låsbart og unngår derfor enhver risiko for lekkasje eller søl. Lokket er enkelt å holde rent for optimal hygiene og er oppvaskmaskinsikkert. Det unike designet på kruset lar deg drikke praktisk og trygt med en hånd, direkte fra kruset. Størrelsen på kruset er egnet å plassere i en hvilken som helst koppholder i bil. Kapasitet: 300 ml.
2.39 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 164,00 | 160,00 | 155,00 | 151,00 | 149,00 | 146,00 |
Grå
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Artikkelnummer | P432.762 |
| Størrelse | 6.5 x 6.5 x 19 x ø 6.5 cm |
| Vekt | 245g |
| Trykkeflate | 25 x 80 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Bisfenol A-frie materialer brukt |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Nåværende | 1825 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |