Telefonholder laget av totalt av naturlig bambus- Perfekt på skrivebordet eller når du jobber hjemmefra.
0.13 KG
Brun
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Artikkelnummer | P301.359 |
| Størrelse | 7.9 x 5.9 x 1.9 cm |
| Vekt | 58g |
| Trykkeflate | 50 x 10 mm |
| Materiale | Bambus |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Nåværende | 15525 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |