Paraply med ekstra stor skjerm (Ø 130 cm) av 190T RPET pongee polyester og 19% resirkulert polyester. Med automatisk åpning, aluminiumskaft, glassfiberramme og borrelåslukking. Aluminiumshåndtaket har en skumdetalj i en farge som matcher stoffet. Mål i lukket tilstand: Ø 6 x 99,5 cm. RCS-sertifisert.
Svart
| Artikkelnummer | 263210-001 |
| Lengde | 99.5 cm |
| Diameter | 130 cm |
| Vekt | 465 g |
| Volum | 1150346.51 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |