Kulepenn med blått blekk og farget gjennomsiktig skaft laget av 100% resirkulert PET. Med høyglans aksenter og metallklips.
Blå
| Artikkelnummer | 262484-005 |
| Materiale | RPET |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1.2 cm |
| Vekt | 13 g |
| Volum | 0.9048 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |