Next GEN 32 GB roterbar USB som tilbyr doble porter (Type-C og USB-A). USB 3.0 med en skrivehastighet på 9 MB/s og en lesehastighet på 20 MB/s. Leveres i en konvolutt.
4,63 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 210,00 | 198,00 | 186,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 12374901 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 4,63 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 8,4 x 0,5 x 5,2 cm |
| Emballasje | 500stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,5kg |
| Emballasje | 44x28x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159571339 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er i NOK eks. mva. Trykkostnad forutsetter trykkferdig fil i AI/EPS. |
| Nåværende | 93 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |